מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת שובר מתנה

צריכים להדפיס שוברי מתנה? ממותגים וכוללים את לוגו החברה? באמצעות פרינטפיקס תוכלו לבצע השוואת מחירים בין בתי דפוס אשר יוצרים שוברי מתנה ייחודים לחברות ועסקים, פנו אלינו וקבלו עד שלוש הצעות מחיר כבר עכשיו.

הדפסת שוברים לכל מטרה

בדרך כלל עסק אשר רוצה לבצע קידום מכירות, מדפיס שוברי מתנה אשר נותנים לרוכש "ערך כספי" לרכישה בחנות בהתנאים מסוימים, על מנת לקדם ולגרום לו להגיע לעסק החדש או הקיים. ניתן להדפיס שוברים לכל מטרה, החל מקידום מכירות ועד לשוברי שתייה חינם במסיבות ומעדונים. השימוש בשוברים יכול להיות פנימי (בעבור עובדים) או חיצוני לכל לקוחות ואמצעי השיווק יכול להיות חלוקה ידנית, בתיבות הדואר ואפילו לאחר רכישת מוצר מסוים. בפרינטפיקס תוכלו למצוא בתי דפוס מכל אזורי הארץ אשר מספקים ומייצרים שוברי מתנה לכלל המטרות.

כמה עולה להדפיס שוברי מתנה?

קיים הבדל במחירי השבורים על פי סוגם ועל פי הכמות המודפסת, כאשר שובר צבעוני יעלה מחיר מסוים ושחור לבן מחיר אחר, דו צדדי או חד צדדי, חוברת שוברים או שוברים בודדים. אם אפשרות לקריעה בעת מימוש או ללא. הנה כמה דוגמאות למחירים: הדפסה צבעונית על גבי צד אחד בגודל סטנדרטי ל-1,000 יחידות. המחיר נע בין 350 - 400 ש"ח. בעבור הדפסה של 1,000 יחידות צבעוני דו צדדי המחיר נע בין 550 - 650 ש"ח. תוספת ספח המיועד לקריעה (בעת מימוש) נעה בין 50 - 100 ש"ח ל-1,000 יחידות.
שובר לדוגמא

מה צריך להיות על גבי שוברים?

מיתוג הוא הדבר הראשון והחשוב ביותר, לוגו וצבעי העסק אשר יתרמו לשיווק נכון והקשר בריא בין השובר המתנה לעסק בו ניתן לבצע את המימוש. כמו כן, מספר סידורי חשוב מאוד על מנת לשמור על הסדר ולמנוע כפל שוברים ומעקב אחרי המימושים. ספח המיועד למימוש וניתן לקריעה. תנאי שימוש ו"אותיות קטנות" המסבירים באופן חוקי על אופי השובר והגבלות. וכמובן מידע על המבצע ומה מקנה השובר.

היתרון של 'פרינטפיקס' והשוואת מחירים

כאשר פונים אל פורטל פרינטפיקס למעשה מתחילים בתהליך השוואת המחירים, כאן אתם תקבלו בחזרה עד שלוש פניות מבתי דפוס אשר מבצעים את העבודה (הדפסת שוברי מתנה) ונמצאים באזורכם הגיאוגרפי (ראו כאן אזורים), כאשר הם יפנו אליכם בחזרה עם המידע שמסרתם לנו וכמובן מוכנים לתת לכם הצעת מחיר. בשלב הזה אתם כבר לאחר קבלה של שלוש הצעות מחיר מבתי דפוס בדיוק על פי האופי שביקשתם, כמות, איכות, מידע וסוג הדף. תוכלו לבחור בהצעה הזולה או לנסות להוזיל את בתי הדפוס על פי טווחי המחירים שהוצעו לכם ולהשיג בכך מוצר איכותי ובמחיר משתלם.