מחפש בית דפוס? קבל עד 3 הצעות מחיר והשווה מחירים!

הדפסת תגי שם

בכל עסק שבו עולה הצורך של הדפסת תגי שם, חשוב קודם כל למצוא את בית הדפוס הנכון למשימה. הנה כמה דברים לגבי הדפסת תגי שם לעובדים, המשיכו לקרוא.

כמה מילים על הדפסת תגי שם

נמאס לכם לכתוב כל הזמן את שמות העובדים על פתקיות או תגי שמות מנייר שהולכים לאיבוד בקלות? או שאולי אתם מארגנים אירוע-עסקי או כנס ורוצים לעשות רושם טוב עם תגי שם בעיצוב מקצועי?

 

אולי בכלל אתם צריכים להדפיס תגי שם עם שבב אשר מאפשרים פתיחת דלתות שונות במשרד? ככה או ככה, בימינו, הדפסת תגי שם לעובדים היא לא פריבילגיה, אלא הכרח כמעט בכל משרד.

 

תג שם להדפסה מאפשר לזהות אחד את השני ולהזדהות, כמו גם ליצור את המקצועיות והרשמיות שבתי עסק רוצים לייצר במקום העבודה. לכן, בכל עסק ועסק העובדים צריכים להיות מצוידים בתגים אלו.

 

הדפסת תג שם

בחרו את סוג בית הדפוס הנכון

יש מגוון פתרונות בהקשר של הדפסת תגי שם. אבל, לפני שאתם רצים להדפיס את התגים, חשוב לבחור בית דפוס מקצועי, ויש כמה דברים שכדאי לדעת על הדפסת תגי שם בעיצוב אישי. למשל, חשוב לדעת שחלק מבתי הדפוס מציעים שירותי דפוס אונליין, מה שאומר שתוכלו לשלוח את כל החומרים הגרפיים במייל, וזה יצריך ממכם מינימום התעסקות.

 

שנית, חשוב למצוא בית דפוס עם מוניטין טוב, כיוון שבכל זאת, מדובר בתגים שאמורים לשדר את המקצועיות של העובדים בבית העסק. לכן, כדאי לוודא כי איכויות ההדפסה גבוהות, וכן החומרים מהם מייצרים את הכרטיסים (בד"כ פלסטיק מעט מוקשח). כמו כן, מומלץ לאתר בית דפוס שיש לו ניסיון בשירותי דפוס לעסקים ויודע כיצד לעבוד עם עסק שמזמין מספר רב של עותקים.

בחרו את גודל הכרטיס וסוג העיצוב שלו

בראש ובראשונה, חשוב לבחור נכון גודל עבור תגי השם, כאשר ההמלצה היא ללכת על הגדלים הסטנדרטיים ברוב המקרים. בהתאם לכמות המידע שברצונכם לכלול, תוכלו לבחור בתגי שם קטנים או גדולים יותר, המאפשרים גם את סוג העיצוב שאתם רוצים להטמיע בתגים.

 

באופן כללי, תגים קטנים יותר מתאימים בד"כ במקרים שבהם יש צורך רק בשמו של האדם. זאת, בעוד שתגים גדולים יותר מאפשרים מקום רב עבור מידע נוסף כמו שם התפקיד או לוגו החברה. אם אין לכם גרפיקאי, בחרו את בית הדפוס הנכון להדפסת תגי שם, שגם מציע שירותי גרפיקה ועיצוב תגים.

 

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 052-5569635

לסיכום, המלצת השוואת מחירי בתי דפוס

השוואת מחירי בתי דפוס היא לא ממש בגדר המלצה, אלא בגדר חובה עבור צרכנים חכמים וחסכנים שיודעים כיצד להוזיל מחירי בתי דפוס.

 

בין אם אתם צריכים הדפסת תגי שם למטרות אירועים פרטיים, מסיבות, אירועי הפקה והשקה או עבור מקום העבודה, מחירי הדפסת תגי שם לעובדים מאוד משתנים בין בית דפוס אחד לשני.

 

לכן, חשוב לערוך השוואת מחירי תג שם להדפסה, לבחון תיקי עבודות של בתי דפוס שונים ולהתקדם עם בית הדפוס הנכון לכם. עם הבחירה הנכונה, כל עובד ועובדת במשרד או באירוע יקבלו את היחס השמי המגיע להם, בהצלחה!